МІДНІ МОНЕТИ 1810-1830 РОКІВ. У період з 1810- 1830 роки в обіг потрапила величезна кількість мідних монет. В основному це твердження відноситься до номіналу 2 копійки. Недарма у неї є таке прізвисько, як «полівка». Практично не існує населених пунктів, де б не було цієї монети. Це твердження можуть підтвердити багато, у кого є власний город. Напевно у кожного з них вдома є знахідка (2 копійки цих років).
Цікаво, що в описуваний нами 20-річчя проводилася карбування лише трьох номіналів (2 копійки, копійка і гріш). Існує статистика шукачів скарбів, відповідно до якої найбільше знаходять монет достоїнством 2 копійки, на другому місці - 1 копійка, а найрідкісніша - гріш.
2 копійки
Вага монети номіналом становить 13,7 грам, але ця норма дотримувалася дуже рідко. Карбували її різні монетні двори, в основному Сузунський (КМ) і Єкатеринбурзький (EM). Під номіналом на реверсі кожної монети можна побачити абревіатуру монетного двору. На лицьовій стороні безпосередньо під гербом теж є букви. цікаво, що ж вони означають? Це ініціали мініцмейстера (начальник монетного двору).
Вартість більшої частини монет номіналом 2 копійки становить від 50 до 200 рублів. Найдешевші - монети з абревіатурою монетного двору ЕМ. Ціна залежить лише від того, в якому стані знаходять той чи інший екземпляр. Але є і дорогі монети. те, скільки вони коштують, можна легко з'ясувати в спеціальних каталогах. бувають випадки, коли вартість безпосередньо залежить від того, як оформлена корона на тій і на іншій стороні монети.
1 копійка
Вага монети номіналом в 1 копійку дорівнює 6,8 грам, але це теж не завжди дотримується. Вартість цих монет дорожче, але тут теж важливий рік, монетний двір та ініціали мініцмейстера. Якщо ви володієте копійчаними монетами, то найкраще дізнаватися їх вартість в каталогах по нумізматиці. . Є офіційна статистика, що цінні монети не настільки поширені.
Деньга
Деньга важить 3,4 грами. Цей номінал становить найбільший інтерес для шукачів скарбів і колекціонерів. Знайти його в землі можна вкрай рідко. Зазвичай знахідки відносяться до тих років, що не цінні. Але при цьому така монета коштує до 500 рублів. трапляється, що трапляються екземпляри. що представляють велику цінність. так, наприклад, гріш з позначенням СПБ ПС 1812 року оцінюється в 25 тисяч рублів.
Безкоштовна доставка.
Безкоштовна експрес доставка по Україні протягом 1-2 днів.
Оплата при отриманні.
оплатити товар Ви зможете при отриманні.
Офіційна гарантія в Україні
Офіційна гарантія від виробника.
Якщо Ви вирішили купити металошукач, потрібно гарненько подумати, і якщо вони стоять 10 або 20 доларів, які Ви економите, купуючи прилад у продавців «без імені і племені», які торгують «сірими» приладами, часом з прихованими дефектами, а іноді виробленими зовсім нема на фірмах, мають всім відомі і давно перевірені імена?
До нас часто звертаються люди купили такі прилади (сірі) з проханням допомогти з ремонтом або запчастинами. «Сірим» продавцям головне-заробити гроші. А далі доля металошукача їх мало турбує.
Останнім часом такі ось продавці навчилися підробляти офіційну голограму (присутній на всіх приладах, офіційно завезених на територію України), обіцяючи покупцям швидкий ремонт, якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування, тим самим вводячи покупця в оману-видаючи бажане за дійсне. НЕ ведіться!
Крім голограми у приладу є свій унікальний серійний номер - пробивши який на офіційному сайті виробника, можна дізнатися, як потрапив в Україну. Запам'ятайте! Якщо на сайті показано що прилад був завезений до Росії, Білорусь або ту ж Естонію (будь-які країни), то офіційна гарантія діє тільки в тих країнах і ні в якому разі не в Україні.
І ГОЛОВНЕ – основні запчастини на такі прилади Ви зможете придбати тільки у цих «продавців» (якщо вони звичайно у них будуть)) ), тому як офіційні представники не продають запчастини покупцям «сірих» приладів- це міжнародна практика, щоб «задавити» таких завозчіков.