Детектори металів Гарретт

В 1964 році в США Чарльз Гарретт заснував компанію Garrett Inc. для виробництва та продажу металошукачів. З самого початку засновник компанії на перше місце поставив ідею виробництва кращих металодетекторів за розумною ціною. І до сих пір металошукачі Garrett виробляються з переконанням, що задоволеність клієнта - це найголовніше.

В даний час ім'я Garrett - це не просто відмінні металошукачі, це - ціла філософія задоволення потреб покупців. В одному менеджери та інженери компанії впевнені точно: металошукачі Garrett показують відмінні результати. Число прихильників і шанувальників металошукачів, вироблених під маркою Garrett, щорічно зростає.

У компанії впевнені, що ні спеціальні цінові пропозиції, ні маркетингові акції не допоможуть, якщо металошукач не виконуватиме своїх цілей. Купуючи металошукач Garrett, ви можете бути впевнені, що купуєте один з кращих продуктів на ринку.

В 2014 році компанія Garrett відсвяткувала 50-річчя своєї діяльності. Цілі виробників не змінилися: надати покупцям кращий продукт з новітніми технологіями і за найкращою ціною.

Місія компанії Garrett: відмінне хобі і металодетектори для безпеки для багатьох поколінь людей.

Магазин металошукачів і аксесуарів Garrett в Україні “шукаємо Скарб”. Офіційна гарантія 2 року.

У Нас ви зможете купити металошукачі, котушки, аксесуари та запчастини Гарретт.

розстрочка. Доставка по Україні. Сервісне обслуговування.

телефон: +38(066) 456 30 19, +38(097) 398 19 30, +38(073) 011 61 68(Viber, Телеграма), +38(099) 100 89 91, +38(099) 011 46 19

Замовити зворотній дзвінок  ×
  Що важливо знати про ціну?

  Безкоштовна доставка.
  Безкоштовна експрес доставка по Україні протягом 1-2 днів.

  Оплата при отриманні.
  оплатити товар Ви зможете при отриманні.

  Офіційна гарантія в Україні
  Офіційна гарантія від виробника.

  Замовити по телефону
  38(066)456 30 19
  38(097)398 19 30
  38(073)011 61 68
  38(099)100 89 91
  38(099)011 46 19

  Якщо Ви вирішили купити металошукач, потрібно гарненько подумати, і якщо вони стоять 10 або 20 доларів, які Ви економите, купуючи прилад у продавців «без імені і племені», які торгують «сірими» приладами, часом з прихованими дефектами, а іноді виробленими зовсім нема на фірмах, мають всім відомі і давно перевірені імена?

  До нас часто звертаються люди купили такі прилади (сірі) з проханням допомогти з ремонтом або запчастинами. «Сірим» продавцям головне-заробити гроші. А далі доля металошукача їх мало турбує.

  Останнім часом такі ось продавці навчилися підробляти офіційну голограму (присутній на всіх приладах, офіційно завезених на територію України), обіцяючи покупцям швидкий ремонт, якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування, тим самим вводячи покупця в оману-видаючи бажане за дійсне. НЕ ведіться!

  Крім голограми у приладу є свій унікальний серійний номер - пробивши який на офіційному сайті виробника, можна дізнатися, як потрапив в Україну. Запам'ятайте! Якщо на сайті показано що прилад був завезений до Росії, Білорусь або ту ж Естонію (будь-які країни), то офіційна гарантія діє тільки в тих країнах і ні в якому разі не в Україні.

  І ГОЛОВНЕ – основні запчастини на такі прилади Ви зможете придбати тільки у цих «продавців» (якщо вони звичайно у них будуть)) ), тому як офіційні представники не продають запчастини покупцям «сірих» приладів- це міжнародна практика, щоб «задавити» таких завозчіков.

  ×
  Каталог

  ×
  Каталог