Показано всіх 2 результати

Про компанію МarsMD

Компанія МаrsMD була заснована в 2010 році групою інженерів. Основний напрямок її діяльності - розробка і випуск пошукових датчиків для металодетекторів, а також доглядових і грунтових металодетекторів.

На даний момент наша компанія виготовляє котушки для металодетекторів всіх відомих брендів, представлених на ринку, в т.ч. Garrett, Minelab, білі, рибалка, скарб, АКА, ХР і т.д.

В 2013 році MarsMD випустила на ринок пінпоінтер власної розробки, який за технічними характеристиками перевершив всі існуючі аналоги, що в черговий раз підтвердило високий рівень професіоналізму інженерів компанії.

Продукція MarsMD - це еталон якості і надійності. На даний момент вона є найкращою серед аналогів інших виробників як за технічними характеристиками (глибина виявлення цілі в грунті, висока стійкість і відсутність фантомних сигналів), так і по надійності всіх вузлів і елементів (кабель власної розробки, власна система кріплення, виготовлення корпусів з АБС методом лиття під тиском).

Ми використовуємо матеріали і комплектуючі, які були спеціально розроблені інженерами і хіміками нашої компанії для того, щоб забезпечити ефективну роботу нашої продукції при найжорсткіших умовах експлуатації.

Замовити зворотній дзвінок  ×
  Що важливо знати про ціну?

  Безкоштовна доставка.
  Безкоштовна експрес доставка по Україні протягом 1-2 днів.

  Оплата при отриманні.
  оплатити товар Ви зможете при отриманні.

  Офіційна гарантія в Україні
  Офіційна гарантія від виробника.

  Замовити по телефону
  38(066)456 30 19
  38(097)398 19 30
  38(073)011 61 68
  38(099)100 89 91
  38(099)011 46 19

  Якщо Ви вирішили купити металошукач, потрібно гарненько подумати, і якщо вони стоять 10 або 20 доларів, які Ви економите, купуючи прилад у продавців «без імені і племені», які торгують «сірими» приладами, часом з прихованими дефектами, а іноді виробленими зовсім нема на фірмах, мають всім відомі і давно перевірені імена?

  До нас часто звертаються люди купили такі прилади (сірі) з проханням допомогти з ремонтом або запчастинами. «Сірим» продавцям головне-заробити гроші. А далі доля металошукача їх мало турбує.

  Останнім часом такі ось продавці навчилися підробляти офіційну голограму (присутній на всіх приладах, офіційно завезених на територію України), обіцяючи покупцям швидкий ремонт, якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування, тим самим вводячи покупця в оману-видаючи бажане за дійсне. НЕ ведіться!

  Крім голограми у приладу є свій унікальний серійний номер - пробивши який на офіційному сайті виробника, можна дізнатися, як потрапив в Україну. Запам'ятайте! Якщо на сайті показано що прилад був завезений до Росії, Білорусь або ту ж Естонію (будь-які країни), то офіційна гарантія діє тільки в тих країнах і ні в якому разі не в Україні.

  І ГОЛОВНЕ – основні запчастини на такі прилади Ви зможете придбати тільки у цих «продавців» (якщо вони звичайно у них будуть)) ), тому як офіційні представники не продають запчастини покупцям «сірих» приладів- це міжнародна практика, щоб «задавити» таких завозчіков.

  ×
  Каталог

  ×
  Каталог