металошукачі

показ 1–100 з 191 результати

1 2

металошукач (металодетектор) - електронний прилад, дозволяє виявляти металеві предмети в нейтральному або слабопроводящому середовищі за рахунок їх провідності.

Металошукач виявляє метал в грунті, воді, стінах, в деревині, під одягом і в багажі, в харчових продуктах, в організмі людини і тварин і т. d. Завдяки розвитку мікроелектроніки сучасні металошукачі є компактними і надійними приладами.
Перший металошукач був проведений в далекому 1881р і з тих пір значно удосконалився. З'явилися металошукачі різного типу і класу.

клас металошукачів:

– металошукачі для початківців
– середній рівень
– професійний рівень
Всі вони відрізняються між собою діапазонами робочих kHz, настройками і простотою роботи.
Як правило металошукачі початкового типу мають одну невисоку частоту (від 6 до 9 кГц) і три програми пошуку, як правило це: монета (монети), ювелірні вироби (ювелірка), весь метал (всі метали). Ці металошукачі підходять для пошуку монет, металобрухту і інших великих цілей. Такі металошукачі продаються з монокатушкой. Глибина виявлення цілі у таких приладів 25-27 см (з 5 копійок СРСР).
Металошукачі середнього рівня вже мають більш високі частоти (від 10 до 15 кГц) і більше програм пошуку. У них вже з'явилася функція точкового дискримінації- можливість виключення конкретного металу, а завдяки високій чистоті, з'явилася можливість пошуку дрібних ювелірних виробів. У комплекті з такими металошукачами вже йдуть котушки типу DD. Глибина виявлення мети вже до 35-37 см (з 5 копійок СРСР).
професійні металошукачі. Робоча частота вже не одна, а кілька- останнім часом з'явилися металошукачі мультичастотні, у них працюють одночасно багато частот.
Більш складні настройки, велика кількість програм дозволяють виявляти мета до 45-50см.

типи металошукачів:

грунтові– такі металошукачі призначені для пошуку в полях, в лісі тощо.
амфібії- грунтові металошукачі з можливістю занурення під воду як правило до 3-5м
підводні– металошукачі для підводного пошуку.
арочні– Металодетектори арочного типу застосовуються для виявлення заборонених металевих предметів на території державних структур або інших об'єктів.
ручні– металошукачі для пошуку заборонених предметів. Такі металошукачі як правило використовують правоохоронні органи в метро, аеропортах, стадіонах.
Пінпоінтери– спеціальний металошукач, який служить для точного, майже до міліметра, визначення місця розташування предмета. Сталося його назва від англійського «Pin Pointer», що означає «точковий покажчик».

Який купити металошукач

Перед покупкою Вам необхідно визначити для себе- «Що я буду шукати?»
Для пошуку монет, хрестиків і більших предметів вистачить і простого металошукача початкового рівня, для пошуку більш дрібних артефактів і ювелірних виробів необхідний металошукач середнього рівня! При покупці металошукача найголовніша помилка новачка- шукати за ціною! Краще підкоп і купити металошукач за можливостями! Нагальна НЕ обдумана покупка може привести вас до розчарування. Приладовий пошук дуже захоплююче хобі, яке принесе вам ні одну хвилину позитивних емоцій.

Чому варто купувати металошукач у нас?

Наш магазин є офіційним представником таких брендів як Garrett, Металошукачі XP, Лабораторії Фішера, Minelab, Macro точка, Квест металошукачів, Золота маска, Котушки NEL, M @ RS MD.
Наші фахівці допоможуть підібрати металошукач під ваші потреби і бюджет.
Нам магазин металошукачів знаходиться за адресою: Україна, г. Харків. Пр-т Московський 252.
Також у нас є доставка по всій Україні.

Замовити зворотній дзвінок



    ×
    Що важливо знати про ціну?

    Безкоштовна доставка.
    Безкоштовна експрес доставка по Україні протягом 1-2 днів.

    Оплата при отриманні.
    оплатити товар Ви зможете при отриманні.

    Офіційна гарантія в Україні
    Офіційна гарантія від виробника.

    Замовити по телефону
    38(066)456 30 19
    38(097)398 19 30
    38(073)011 61 68
    38(099)100 89 91
    38(099)011 46 19

    Якщо Ви вирішили купити металошукач, потрібно гарненько подумати, і якщо вони стоять 10 або 20 доларів, які Ви економите, купуючи прилад у продавців «без імені і племені», які торгують «сірими» приладами, часом з прихованими дефектами, а іноді виробленими зовсім нема на фірмах, мають всім відомі і давно перевірені імена?

    До нас часто звертаються люди купили такі прилади (сірі) з проханням допомогти з ремонтом або запчастинами. «Сірим» продавцям головне-заробити гроші. А далі доля металошукача їх мало турбує.

    Останнім часом такі ось продавці навчилися підробляти офіційну голограму (присутній на всіх приладах, офіційно завезених на територію України), обіцяючи покупцям швидкий ремонт, якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування, тим самим вводячи покупця в оману-видаючи бажане за дійсне. НЕ ведіться!

    Крім голограми у приладу є свій унікальний серійний номер - пробивши який на офіційному сайті виробника, можна дізнатися, як потрапив в Україну. Запам'ятайте! Якщо на сайті показано що прилад був завезений до Росії, Білорусь або ту ж Естонію (будь-які країни), то офіційна гарантія діє тільки в тих країнах і ні в якому разі не в Україні.

    І ГОЛОВНЕ – основні запчастини на такі прилади Ви зможете придбати тільки у цих «продавців» (якщо вони звичайно у них будуть)) ), тому як офіційні представники не продають запчастини покупцям «сірих» приладів- це міжнародна практика, щоб «задавити» таких завозчіков.

    ×
    Каталог

    ×
    Каталог