Quest Metal Detectors анонсували новинку, яка буде випущена в наступному році. Як раз, треба думати, до сезону відкриття підводного пошуку в північній частині Євразії. Не секрет, що з листопада по березень тут аж ніяк не купальна погода, і занурення практикуються куди рідше. А ось вже навесні - інша справа. Вода, наприклад, в Середземному морі в квітні може прогрітися до 15-17 градусів, значить, настає час і для шукачів скарбів-підводників. У травні вже можна занурюватися і в більш північні моря, річки, озера.
Якраз до цього часу, до весни 2020, орієнтовно, і буде випущений новий підводний міні-металошукач - складаний Scuba Tector. Нагадаємо, Scuba Tector - це імпульсний металошукач з частотою 95 кГц. На відміну від складного підводного металошукача, він простий в освоєнні і обігу, а також дуже привабливий по вартості. Користуватися складной версією Scuba Tector буде ще зручніше, ніж звичайної.
«Додайте його, коли йдеш, розкласти, коли шукаєш », – такий слоган для своєї новинки придумали в Quest Metal Detectors. відображає суть: коли Scuba Tector пакується для перенесення, він стає компактним; коли девайс потрібно використовувати, досить легкого руху руки - і він перетвориться в міні-металошукач з прямокутною пошукової котушкою.
Безкоштовна доставка.
Безкоштовна експрес доставка по Україні протягом 1-2 днів.
Оплата при отриманні.
оплатити товар Ви зможете при отриманні.
Офіційна гарантія в Україні
Офіційна гарантія від виробника.
Якщо Ви вирішили купити металошукач, потрібно гарненько подумати, і якщо вони стоять 10 або 20 доларів, які Ви економите, купуючи прилад у продавців «без імені і племені», які торгують «сірими» приладами, часом з прихованими дефектами, а іноді виробленими зовсім нема на фірмах, мають всім відомі і давно перевірені імена?
До нас часто звертаються люди купили такі прилади (сірі) з проханням допомогти з ремонтом або запчастинами. «Сірим» продавцям головне-заробити гроші. А далі доля металошукача їх мало турбує.
Останнім часом такі ось продавці навчилися підробляти офіційну голограму (присутній на всіх приладах, офіційно завезених на територію України), обіцяючи покупцям швидкий ремонт, якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування, тим самим вводячи покупця в оману-видаючи бажане за дійсне. НЕ ведіться!
Крім голограми у приладу є свій унікальний серійний номер - пробивши який на офіційному сайті виробника, можна дізнатися, як потрапив в Україну. Запам'ятайте! Якщо на сайті показано що прилад був завезений до Росії, Білорусь або ту ж Естонію (будь-які країни), то офіційна гарантія діє тільки в тих країнах і ні в якому разі не в Україні.
І ГОЛОВНЕ – основні запчастини на такі прилади Ви зможете придбати тільки у цих «продавців» (якщо вони звичайно у них будуть)) ), тому як офіційні представники не продають запчастини покупцям «сірих» приладів- це міжнародна практика, щоб «задавити» таких завозчіков.