Пошук скарбів в поле найкраще починати ранньою весною, коли тільки зійшов сніг. Найбільш оптимальний час з середини квітня до середини травня. Також шукати в поле можна і восени, починаючи з жовтня і закінчуючи першим снігом. Такий пошук варто починати лише в тому випадку, коли є точна прикмета, точні дані, що поле перспективне. Раніше на цьому місці могло розташовуватися село, проходити ярмарок, якась битва. Якраз при такому пошуку доводиться більше використовувати металошукач, ніж копати. Найбільш перспективні височини і западини. Основними знахідками будуть залізяки від тракторів і, заради чого і здійснюється пошук, монети різних епох.
Якщо на поле раніше стояло село, то, звичайно, краще пошукати по периметрах заглиблень в землі. можливо, раніше на цих місцях стояли будинки. буває, що цеглини і каміння валуни, служившие фундаментом, ще не виорала. По ямах від будинків можна приблизно розрахувати, де розташовувалися господарські будівлі. Саме так, найчастіше і робили різного виду схронкі. Якщо поруч є річка (а вона там майже напевно повинна бути), то споруди найімовірніше розміщувалися ближче до річки. Варто обстежити всі вимиті яри. Металеві предмети дуже добре осідають в яро струмку. По можливості, потрібно визначити, де проходила центральна вулиця. Там могли стояти торгові ряди. взагалі, якщо ви шукайте монети або скарб на місці колишньої селі, то відразу варто планувати це заняття на кілька днів або пару тижнів. Три години копки нічого не принесуть. Якщо на цьому місці не було копачів до вас, знайти тут що-небудь цінне дуже ймовірно. Одного разу я майже тиждень копав на місці такої колишньої села на півдні області. Було це в травні, Погода відмінна, тому було приємно возитися. Скарбу не знайшов, а ось монет всяких, напевно, сотні три набралося, починаючи «Сибір» і закінчуючи радянської юбілейкой. Копали с товарищем, у нього трохи менше вийшло. Це невелике село років десять назад вимерла, так що деякі фундаменти ще виднілися в землі. цікаво те, що в деяких областях на місцях вимерлих населених пунктів ставлять типу пам'ятники. Тому знайти їх неможливо сложностью.Поіск на місцях ярмарків найперспективніший. Шукають не клади, а втрачені монетки. Якщо ви точно знаєте місце, де проходив ярмарок або просто було якесь сезонне збіговисько людей, вважайте, що вам пощастило, особливо, якщо ніхто більше не знає про це місце. Місце вибиралося недалеко від села, де красивіше. Зараз це напевно звичайне поле. Пошук також повинен бути тривалим, якщо ви хочете зібрати всі, що є в землі, тобто. обійти всю розрахункову площадь.Поіск уздовж старих доріг біля різних нічліжок також може стати вдалий. Дізнатися ці місця можна за нинішнім назвою цих місць. наприклад, копав на місці, яке називається «Пахомова хатинка». Років сто тому на цьому місці (за легендою) жив Пахом, який здавав житло подорожнім на старовинній дорозі Тюмень-Челябінськ. Подібного роду інформацію можна знайти де-небудь в районних краєзнавчих музеях, в місцевому фольклорі. На місцях таких «готелів» потрібно прочісувати всю площу. Тут може лежати просто втрачена дрібнота, а може і заначка власника будинку.
Безкоштовна доставка.
Безкоштовна експрес доставка по Україні протягом 1-2 днів.
Оплата при отриманні.
оплатити товар Ви зможете при отриманні.
Офіційна гарантія в Україні
Офіційна гарантія від виробника.
Якщо Ви вирішили купити металошукач, потрібно гарненько подумати, і якщо вони стоять 10 або 20 доларів, які Ви економите, купуючи прилад у продавців «без імені і племені», які торгують «сірими» приладами, часом з прихованими дефектами, а іноді виробленими зовсім нема на фірмах, мають всім відомі і давно перевірені імена?
До нас часто звертаються люди купили такі прилади (сірі) з проханням допомогти з ремонтом або запчастинами. «Сірим» продавцям головне-заробити гроші. А далі доля металошукача їх мало турбує.
Останнім часом такі ось продавці навчилися підробляти офіційну голограму (присутній на всіх приладах, офіційно завезених на територію України), обіцяючи покупцям швидкий ремонт, якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування, тим самим вводячи покупця в оману-видаючи бажане за дійсне. НЕ ведіться!
Крім голограми у приладу є свій унікальний серійний номер - пробивши який на офіційному сайті виробника, можна дізнатися, як потрапив в Україну. Запам'ятайте! Якщо на сайті показано що прилад був завезений до Росії, Білорусь або ту ж Естонію (будь-які країни), то офіційна гарантія діє тільки в тих країнах і ні в якому разі не в Україні.
І ГОЛОВНЕ – основні запчастини на такі прилади Ви зможете придбати тільки у цих «продавців» (якщо вони звичайно у них будуть)) ), тому як офіційні представники не продають запчастини покупцям «сірих» приладів- це міжнародна практика, щоб «задавити» таких завозчіков.