вибір металошукача
Для початку бажано не економити на металошукачі, інакше враження можуть залишитися далеко не такими радісними, як планувалося спочатку. В той же час, з огляду на те, що далеко не кожен українець розпоряджається мільйонами, не варто купувати і найдорожчі моделі. чому? Кладоискательство - хобі на любителя, вимагає певної психологічної схильності, в тому числі і великого терпіння з наполегливістю. Частина прихильників кладоискательства байдужіє до даного заняття вже через пару виходів. Купивши середній за ціною і кількістю функцій шукач скарбів, ви отримуєте можливість визначити до душі вам заняття. Якщо распробуете це хобі, то середньостатистичний металодетектор легко продати, додати готівки і придбати вже кращу модель.
У нашому магазині ви знайдете металошукачі різних видів, серед яких є і професійні моделі, і моделі для новачків.
Все своє ношу з собою
Прямуючи на розкопки, візьміть з собою все те, що може знадобитися. звичайно, якщо ви плануєте копати в двохсот метрах від свого будинку, то цілком достатньо пляшки води. Якщо ж копати будете в новому місці, розташованому на хорошому відстані від вашого типового місцеперебування, то візьміть з собою головний убір, аптечку, батарейки для металошукача і засоби самозахисту. В якості останнього цілком достатньо перцевого балончика. Щоб уникнути неприємних ситуацій, найкраще в нові місця подорожувати не поодинці, а компанією. Так і веселіше, і безпечніше.
про ставлення
Все шукання скарбів будується в першу чергу на металошукачі, тому стежте за його станом. Незалежно від ступеня вашого стомлення, після використання приладу вийміть з нього акумулятори, поставте їх на зарядку. Якщо металошукач вимагає чистки - очистіть його, акуратно упакуйте в коробку. Чим дбайливіше ви ставитеся до металошукача, тим довше і краще він вам буде служити.
Про надії
Як правило, всі новачки, вперше тримаючи в руках металошукач, очікують, що відразу ж почнуть знаходити дорогоцінні монети. Практика ж показує, що для успішних пошуків потрібно спочатку «подружитися» з металошукачем, почати його розуміти. Всі успішні шукачі скарбів проводять дуже великі підготовчі роботи, вишукують цікаві історичні місця, тільки тоді можна говорити про ймовірність знайти дорогою скарб. Пам'ятайте про те, що найбільш цінуються не просто рідкісні монети, а добре збереглися. Вартість же рядовий знахідки рідко перевищує 100грн., середньостатистичні монети з СРСР стоять в межах 200грн. Щоб скарб дійсно коштував величезних грошей, він повинен бути в гарному стані, що зустрічається дуже рідко. Однак все в ваших руках, але, йдучи на перше копання, не розраховуйте повернутися з нього мільйонером, тоді і знахідка декількох середніх монеток принесе радість! Металобрухт завжди здаємо! Копаючи кожен сигнал, ви дуже швидко опинитеся розчарованими, оскільки не рідко сигнал може йти від величезного шматка чорного металу. Якщо ви приїхали на місткому автомобілі, то завантажуйте металобрухт в кузов, адже за нього можна виручити деякі гроші. так, шматки рейок, деталі трактора і подібне цілком може витягнути і на 500-700грн, що як мінімум окупить витрати на бензин. Не викидайте мідь і деталі з міді, яких буде потрапляти вкрай багато. Їх цілком можна здати в кінці сезону і заробити додатково пару тисяч просто мимохідь.
Копати чи не копать?
Досвідчені шукачі скарбів можуть інтуїтивно визначити, чи варто копати в певному місці або ж немає. Як правило, їх інтуїція - справа напрацьоване, прийшло в результаті великого досвіду. Новачкам же все тільки належить, тому багато хто радить їм копати чи не при кожній нагоді. Так швидше вчишся розуміти прилад, відчувати, коли під землею лежить щось цінне. мабуть, головне якість початківця новачка, яке зумовить його швидке зростання - це відсутність ліні. Нехай сигнал і поганий, але іноді саме за такими сигналами ховаються речі вартістю в десяток тисяч. але, як і в усьому, знайте меру. Якщо ви відчуваєте, що вже вибилися з сил, то пошкодуйте свій організм. На перших етапах важлива помірність, щоб із запланованих 10 днів розкопок НЕ валятися в наметі 9 з зірваної попереком.
де копати?
Зимовий період - це час підготовки до літнього. Розшукуйте цікаві місця, читайте літературу про історичні події в тому чи іншому регіон. В Інтернеті можна роздобути старі карти, які цілком можна накласти на сучасні. Просто так, що скарби не лунають, їх отримують найпрацелюбніші і володіють прекрасними знаннями. Якщо у вас є будиночок в селі, то розпитайте місцевих бабусь про місцевість, про сусідніх поселеннях - завжди може спливти щось унікальне! Отримані знання можуть вилитися для вас у вагомий скарб, так що не стійте на місці, розвивайтеся! Чим більше практики з металошукачем, тим краще ви його будете розуміти. Навіть якщо ви поїхали на шашлики з друзями, візьміть металошукач з собою - розвага буде для всіх, а ви ще й досвіду наберетеся. До речі, так можна і якого-небудь одного розкопками захопити і разом з ним потім скарби шукати.
Про вас
Розвиваєтеся ви - міняйте і металошукач. З кожним роком старовинних монет стає менше, а обладнання потрібно більш гарне. металошукач потрібно вдосконалювати або ж намагатися замінити його на кращу модель. Як правило, будь-який металошукач застаріває протягом яких-небудь 4 років. Звичайно ж, розлучатися з приладом, який став кращим другом, може бути важко, але новинка ринку часто дозволяє назбирати в кілька разів більше цінностей, ніж старий металодетектор. Якщо ви прив'язані до свого основного металошукача, то можете зберегти його в якості запасного, але будьте готові розвиватися, адже пошук старого і цінного часто вимагає нового і дорогого металошукача.
Безкоштовна доставка.
Безкоштовна експрес доставка по Україні протягом 1-2 днів.
Оплата при отриманні.
оплатити товар Ви зможете при отриманні.
Офіційна гарантія в Україні
Офіційна гарантія від виробника.
Якщо Ви вирішили купити металошукач, потрібно гарненько подумати, і якщо вони стоять 10 або 20 доларів, які Ви економите, купуючи прилад у продавців «без імені і племені», які торгують «сірими» приладами, часом з прихованими дефектами, а іноді виробленими зовсім нема на фірмах, мають всім відомі і давно перевірені імена?
До нас часто звертаються люди купили такі прилади (сірі) з проханням допомогти з ремонтом або запчастинами. «Сірим» продавцям головне-заробити гроші. А далі доля металошукача їх мало турбує.
Останнім часом такі ось продавці навчилися підробляти офіційну голограму (присутній на всіх приладах, офіційно завезених на територію України), обіцяючи покупцям швидкий ремонт, якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування, тим самим вводячи покупця в оману-видаючи бажане за дійсне. НЕ ведіться!
Крім голограми у приладу є свій унікальний серійний номер - пробивши який на офіційному сайті виробника, можна дізнатися, як потрапив в Україну. Запам'ятайте! Якщо на сайті показано що прилад був завезений до Росії, Білорусь або ту ж Естонію (будь-які країни), то офіційна гарантія діє тільки в тих країнах і ні в якому разі не в Україні.
І ГОЛОВНЕ – основні запчастини на такі прилади Ви зможете придбати тільки у цих «продавців» (якщо вони звичайно у них будуть)) ), тому як офіційні представники не продають запчастини покупцям «сірих» приладів- це міжнародна практика, щоб «задавити» таких завозчіков.