Прикмета про дощовій погоді шукачам скарбів буде актуальна як і всім іншим: дощова, похмура погода - до удачі. що, з іншого боку копати під дощем не з приємних занять, але, знову ж, дивіться саму верхню прикмету - прислухайтеся до власного "Я". Намагайтеся одягати ту одяг, виїзди в якій приносили хороший результат. Металошукач і лопату ж, навпаки, чистити і мити не варто. вважається, що знайдена раніше знахідка в кишені теж обіцяє удачу. Так би мовити, «Розлучення».
Змова на відшукання скарбів
«Подай, Боже, мені, ім'ярек, приставників злих від поклажі отогнаті, злата з землі на добрі справи взяти, сиротам малим на втіху, Божих храмів на побудову, всій злиденній братії на поділ, а мені, ім'ярек, на чесної торгівлі Купецкий » (Майков Л. Н. великоруські заклинання, СПб., 1995, з. 105).Вчені пояснюють джерела подібних змов тим, що за старих часів уявлення про заступництво сиротам з боку Бога могли бути пов'язані і з ненародженими сироти - Бог сприймається як батько сироти. Що приніс сироті добро має всі шанси бути винагородою за це. У цьому плані дуже показовий цю змову, в якому в якості магічної формули, що дозволяє досягти бажаного, з'являється обіцянку обдарувати частиною отриманого сиріт.
Прикмети і забобони шукачів скарбів:
старовинні
Будь-який поважаючий себе «копач» мав звід правил про те, як правильно шукати скарб:
– Під час роботи не можна було озиратися, піддаватися сонливості і розмовляти, особливо матерно лаятися, - позбудешся допомоги святих сил. А до знайденого скарбу не варто торкатися, не восени себе спочатку хресним знаменням і не прочитавши молитву. інакше, навіть якщо скарби і дадуться в руки, щастя вони не принесуть.
– На пошуки потрібно було вирушати в певний день. наприклад, «Закляті скарби» не можна брати в руки ні в один день, крім Нового року, Великодня і Івана Купали (інакше скарб принесе смерть і великі нещастя).
– вважалося, що на Новий рік всі зариті гроші спалахують синім кольором. Тоді повз скарбу точно не пройдеш. У пасхальну ніч скарби йдуть шукати за околицю. Місце, де потрібно копати, вкажуть вогники. При собі необхідно мати хрест, херувимський ладан, пристрасну свічку і знати при цьому недільну молитву. При пошуку скарбу в цю ніч строго заборонено лаятися.
сучасні
– N. Михалич в книзі Записки шукачам скарбів так пише про прикмети: "Я зрозумів, що нам сьогодні пощастить, коли ще на підході до місця знайшов поспіль три горілчані пробки. Це стара прикмета – перша знахідка повинна бути порожньою, з тих, що, плюючи, кидаєш назад в ямку. Скільки разів бувало – знайдеш відразу щось цікаве, щось таке , що хоча б можна покласти в кишеню, а потім годинами ходиш без єдиного ділового звуку або взагалі переїздиш на інше місце…».
– У народі досі вважається, що 23 травня, день пам'яті Апостола Симона Зилота, дуже вдалий час для пошуку; старі говорили, що в цей день шукають золоті скарби.
– Чим краще помиєш, pochistishy MD будинку, тим більше буде знахідок.
– Якщо посварився перед від'їздом на коп з дружиною або з ким іншим, то удачі не чекай – зустрінеш в грязі, повернешся майже порожній або почнеться дощ…
– На коп потрібно з собою брати найдорожчу знахідку. взяв какалік – копійку таку ж і знайшов, а взяв найкраще, і знахідки будуть цінні.
– Якщо забудеш на виїзд потрібну річ, то буде удача. Головне - не забувати спеціально або не забувати МД.
– Не брати фотоапарат безпосередньо на полі. Якщо з собою взяти – то нічого цінного не буде. Якщо в таборі залишити, то шанси ще є.
– Старайся мати всі необхідні речі та засоби захисту (батарейки, аптечка, шкарпетки і ще купу дрібниць), щоб не стали в нагоді.
– Перед копом не змінюються раніше накопанимі знахідками.
– Завжди одягай то, в чому знайшов свої кращі знахідки.
– вважається, що добре перед копом задобрити земляного дідуся: кинути в землю частування. Це це може бути сучасна монета, закопана на місці пошуків, або покладена під кущ скоринка або цукерка.- У шукачів скарбів існує прикмета: якщо подорожній раптом помічає в поле вогник, то потрібно перекинути через нього який-небудь предмет. Якщо це був ножик, то зариті цінності виявлялися на тому місці, Куди вона впала, на глибині в половину зросту людини.
– Самі стоять знахідки робляться в дощову і похмуру погоду.
– Якщо удача посміхається під захід, Не покидай робіт на завтра, все викопують відразу, з ліхтарем або без оного. На наступний день не знайдеш нічого цінного.
– За кожну розумну знахідку завжди говорять «спасибі» земляному дідусеві та / або землі-матінки, і тоді швидше знаходиться щось путнє знову.
Безкоштовна доставка.
Безкоштовна експрес доставка по Україні протягом 1-2 днів.
Оплата при отриманні.
оплатити товар Ви зможете при отриманні.
Офіційна гарантія в Україні
Офіційна гарантія від виробника.
Якщо Ви вирішили купити металошукач, потрібно гарненько подумати, і якщо вони стоять 10 або 20 доларів, які Ви економите, купуючи прилад у продавців «без імені і племені», які торгують «сірими» приладами, часом з прихованими дефектами, а іноді виробленими зовсім нема на фірмах, мають всім відомі і давно перевірені імена?
До нас часто звертаються люди купили такі прилади (сірі) з проханням допомогти з ремонтом або запчастинами. «Сірим» продавцям головне-заробити гроші. А далі доля металошукача їх мало турбує.
Останнім часом такі ось продавці навчилися підробляти офіційну голограму (присутній на всіх приладах, офіційно завезених на територію України), обіцяючи покупцям швидкий ремонт, якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування, тим самим вводячи покупця в оману-видаючи бажане за дійсне. НЕ ведіться!
Крім голограми у приладу є свій унікальний серійний номер - пробивши який на офіційному сайті виробника, можна дізнатися, як потрапив в Україну. Запам'ятайте! Якщо на сайті показано що прилад був завезений до Росії, Білорусь або ту ж Естонію (будь-які країни), то офіційна гарантія діє тільки в тих країнах і ні в якому разі не в Україні.
І ГОЛОВНЕ – основні запчастини на такі прилади Ви зможете придбати тільки у цих «продавців» (якщо вони звичайно у них будуть)) ), тому як офіційні представники не продають запчастини покупцям «сірих» приладів- це міжнародна практика, щоб «задавити» таких завозчіков.