1.Частка в розчині господарського мила
Розводимо наструганное мило в пластиковій(бажано) посуді з гарячою водою і опускаємо туди монети, потребують чищення. Щодня дістаємо монети і чистимо звичайною зубною щіткою, знімаючи поступово патину. Мило буде повільно фарбуватися в зелений колір. Його необхідно міняти. Деякі ставлять на батарею, при теплій воді процес йде швидше. Чим менше зелені, тим швидше очиститься монета. На монети з великим шаром може не вистачити терпіння. Деякі чистять по кілька тижнів, а то і месяцев.Но зате тільки при такому способі зберігається рідна патина монети, вони виглядають природно і практично не мають каверн.
2.Чистка варінням в соді
В бляшанку кладеться сода, dolivaetsya води(обов'язково кип'ячена) і вариться. Монета кладеться в ситечко зверху, або просто постійно помішує, щоб не пристала до дна банки. Час варіння по вкусу.Едінственний недолік такого способу: на монеті при варінні з'являється білий содовий наліт. Його можна зняти так: промити монету в теплій воді, запатініровать сірчаної маззю, покрити воском і злегка нагріти на газі.
3. Електроліз
Використовуємо блок живлення з регульованою напругою і проводить соляний розчин. Найефективніший спосіб, проте очищає монету до блиску і розкриває каверни.
4. Містер Мускул, Крот
Купуєте в магазині засіб для чищення трубопроводів Містер Мускул (могутніше) або Крот-розчин їдкого натру, розводите з гарячою водою (чим більше концентрація тим швидше реакція) і кидаєте туди монету з нальотом. Періодично дістаєте і чистите зубною щіткою. Чим більше нальоту або він міцніше, тим довше там повинна лежати монета.
5. Варка в маслі
Те ж що і в соді, але відрізняється меншою екологічною чистотою. Краще проводити його не вдома, а на вулиці, або в приватному будинку в огорожі або в городі. Монети кидаються в масло, краще в оливкова(воно не дає сильної смороду), але можна в будь-який, і варяться. Масло має властивість спалахувати і валить їдкий густий дим. З ним потрібно звертатися обережно. Після нього монети часто доводиться кип'ятити в дистильованої воді інакше вони будуть сочиться маслом. До того ж монети мають властивість кілька підгорати, чорніти.
6. Чистка цинкових і залізних монет
Окремо слід згадати чистку монет з цинку і железа.Чістіть цинкові монети складно, бо сам цинк прекрасно реагує з кислотами, а оксиди / солі цинку слабо реагують зі слабкими кіслотамі.Поетому найкраще чистити цинкові монети, розчиняючи солі цинку в соляній кислоті. Робота з кислотою вимагає уважності та обережності. наприклад, 10% соляна кислота розчинить монету вагою в 2 грами за мінуту.Очіщенную від звичайної бруду (мило і щітка) цинкову монету опускаємо в 1% (не більше!!!) розчин соляної кислоти. Монету не залишаємо без нагляду, її необхідно витягувати кожні 3-5 секунд, оглядати, ловити момент, коли кислота розчинить солі і проявиться сама монета.Спеціалісти на сайтах рекомендують чистку цинкових монет в неглибокій широкій посуді, щоб тримати монету в кислоті і терти зубною щіткою, така чистка вважається більш ефективною. За шкіру рук, кажуть, можна не турбуватися, бо соляна кислота не сірчана, шкоди не завдасть, тим більше в слабкому розчині. Можна використовувати гумові господарські рукавички, соляная кислота, на відміну від інших кислот, погано реагує з гумою. Після чистки в кислоті монету потрібно швидко промити проточною водою, кислоту необхідно саме змивати під струменем води, а не просто кинути монету в банку з водою, бо в банку реакція буде ще деякий час тривати. Залізо аналогічно, але з кислотою воно реагує не так швидко. Цинк так само можна почистити в розчині лимонної кислоти(приблизно 1/4 чайної ложки на одноразовий стакан води). Тримати при цьому слід трохи менше 10- хвилин для монети середнього розміру.
7. Чистка золотих монет
Саме по собі золото може може бути пошкоджено тільки царської горілкою. Однак золоті вироби часто містять домішки і неправильна чистка може привести до пошкодження виробу. Найкраще використовувати спецзасоби для чищення золота. З більш дешевих способів застосовують універсальний засіб для чищення монет «Трилон-Б» або гіпохлорид натрію(основний компонент ряду засобів для чищення, наприклад, «Domestos»). Концентровані засоби розводити водою 1:1.
Безкоштовна доставка.
Безкоштовна експрес доставка по Україні протягом 1-2 днів.
Оплата при отриманні.
оплатити товар Ви зможете при отриманні.
Офіційна гарантія в Україні
Офіційна гарантія від виробника.
Якщо Ви вирішили купити металошукач, потрібно гарненько подумати, і якщо вони стоять 10 або 20 доларів, які Ви економите, купуючи прилад у продавців «без імені і племені», які торгують «сірими» приладами, часом з прихованими дефектами, а іноді виробленими зовсім нема на фірмах, мають всім відомі і давно перевірені імена?
До нас часто звертаються люди купили такі прилади (сірі) з проханням допомогти з ремонтом або запчастинами. «Сірим» продавцям головне-заробити гроші. А далі доля металошукача їх мало турбує.
Останнім часом такі ось продавці навчилися підробляти офіційну голограму (присутній на всіх приладах, офіційно завезених на територію України), обіцяючи покупцям швидкий ремонт, якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування, тим самим вводячи покупця в оману-видаючи бажане за дійсне. НЕ ведіться!
Крім голограми у приладу є свій унікальний серійний номер - пробивши який на офіційному сайті виробника, можна дізнатися, як потрапив в Україну. Запам'ятайте! Якщо на сайті показано що прилад був завезений до Росії, Білорусь або ту ж Естонію (будь-які країни), то офіційна гарантія діє тільки в тих країнах і ні в якому разі не в Україні.
І ГОЛОВНЕ – основні запчастини на такі прилади Ви зможете придбати тільки у цих «продавців» (якщо вони звичайно у них будуть)) ), тому як офіційні представники не продають запчастини покупцям «сірих» приладів- це міжнародна практика, щоб «задавити» таких завозчіков.