Буян-поле - Рівне піднесене місце, відкрите з усіх боків
Взлобок - Невелика крута височина.
Верес - Ялівець.
Волок (Волок) - Ліс або лісова просіка
Вспольє - Край поля, вигін.
Виселок (Вис.) - Невелике село, переважно владельческая, що знаходиться поблизу одне-вотчинних селищ.
Вящшій - Найбільший, вищий, високий.
Місто (Г.) - Оборонний або обнесене стінами селище. Статус управління присвоєний для волосного, повітового або губернського по відношенню до інших населеного пункту.
Грива - Довгаста височина, поросла лісом.
Село - Селище, без церкви, якого жителі переважно селяни різних відомств і живуть без поміщика.
Десниця - Права рука.
Дресва - Крупний пісок.
Запаней - Заводь або річкова затока.
виявити (Інсур.) - Оборонна споруда. Являло собою поєднання лісових валежних засік, земляного валу і рову з острогами і окремими фортецями. Зміцнення служили оборонними лініями, предохранявшими від набігів золотоординців, систематично грабували і знищували російські міста і селища і забирають населення в полон а так само для охорони доріг.
Zıbun (Зиб.) - Tryasina, не прохідні (пропаща) місце.
Кошевнік - Дров'яний ліс сплавляється по річці.
купчасті піски (Interoperability.) - Скупчення сипучого піску навколо кущів і чагарників ... Висота 30-50 см, рідше до 1-2 м. Місцями складаються з гравію. Формуються зазвичай в районах з близькими грунтовими водами - на солончаках, узбережжях озер, морів і річок.
Ляда луг - Негідний, поганий луг.
монастир, обитель (ПН) - Складають різні види чернечих гуртожитків з яких останні іноді збігаються в своєму значенні з цвинтарями або садибами духовного відомства.
маєток (м. або Миза) - Якщо вона владельческая, то більшу частиною поблизу одне-вотчинних селищ або вона має місце значення садиби при заводі і фабриці, якщо належить особам податкових станів.
Мянда – Сосна.
Новина - розчищених, але не орати землю в лісі.
відвал (Відп.) - Насип з порожніх порід, шлаку, утворюється при розробці корисних копалин.
Оселок – Оселок влад. спустошення, місце покинуте жителями; переліг, залежь. Обселок, облесени, Обселок або обсіли, пск. Твер. знову заселене місце, селище, Новосілки, засёлок.
Осел - Осел споріднена область, земля вкруг селенья.
Перекоп – Ров.
Полови - Бур'ян
полярний геофізичний супутник (пог. або Pogo) - Має церква і населення, що складається з священно і церковнослужителів. Слово цвинтар походить від слова гість. Місце, де торгували купці, і називалося цвинтарем. З прийняттям християнства при цвинтарях стали ставити церкви. У 15-16вв. цвинтарі починають відмирати, звідси у слова цвинтар з'являється друге значення - самотня церква.
подсект (Під.) - розчищених місце в лісі.
Позорище - Огляд, дивитися.
Північ - Північ.
Посад (П. або Pos.) - Порядок хат або ряд будинків. осіле поселення, розташоване поза містом або фортеці.
Починок, селище і хутір (Поч.) - Теж що і виселок. Хутори, втім, нерідко по сільськогосподарському своїм характером мають значення садиб. нові поселення, що виникають на вперше піднятому ділянці, називалися лагодження. Коли з початковим двором в лагодження виникали один або два інших, він ставав селом.
спустошення (Порожній.) - Селище перетворювалося в пустку, якщо в ній не залишалося житлових дворів і рілля закидати.
Селище - Велике село або слобода де є більше однієї церкви.
село (С.) - Селище з церквою, має жителів переважно з селян різних відомств.
Сільце (Сів.) - Селище виключно владельческого характеру з панським будинком і різними владельческими закладами, або селище в якому живе поміщик з селянами або кілька поміщиків. Також може мати назву сільце колишнє раніше як село.
свобода, Forštat (Slob.) - Селище з більш ніж однією церквою, поселення поза містом або фортеці.
Терние – Колючий кустарник
садиба (Вода.) - Вони двох родів Садиби духовного відомства за характером населення подібні з цвинтарями. Садиби власницькі розрізняються або по сільськогосподарському їх характеру або як місцеперебування землевласників при фабриці або заводі
Шуйця - Ліва рука.
Церковна земля (CZ) - Земельний наділ належить церковному приходу або монастирю.
Безкоштовна доставка.
Безкоштовна експрес доставка по Україні протягом 1-2 днів.
Оплата при отриманні.
оплатити товар Ви зможете при отриманні.
Офіційна гарантія в Україні
Офіційна гарантія від виробника.
Якщо Ви вирішили купити металошукач, потрібно гарненько подумати, і якщо вони стоять 10 або 20 доларів, які Ви економите, купуючи прилад у продавців «без імені і племені», які торгують «сірими» приладами, часом з прихованими дефектами, а іноді виробленими зовсім нема на фірмах, мають всім відомі і давно перевірені імена?
До нас часто звертаються люди купили такі прилади (сірі) з проханням допомогти з ремонтом або запчастинами. «Сірим» продавцям головне-заробити гроші. А далі доля металошукача їх мало турбує.
Останнім часом такі ось продавці навчилися підробляти офіційну голограму (присутній на всіх приладах, офіційно завезених на територію України), обіцяючи покупцям швидкий ремонт, якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування, тим самим вводячи покупця в оману-видаючи бажане за дійсне. НЕ ведіться!
Крім голограми у приладу є свій унікальний серійний номер - пробивши який на офіційному сайті виробника, можна дізнатися, як потрапив в Україну. Запам'ятайте! Якщо на сайті показано що прилад був завезений до Росії, Білорусь або ту ж Естонію (будь-які країни), то офіційна гарантія діє тільки в тих країнах і ні в якому разі не в Україні.
І ГОЛОВНЕ – основні запчастини на такі прилади Ви зможете придбати тільки у цих «продавців» (якщо вони звичайно у них будуть)) ), тому як офіційні представники не продають запчастини покупцям «сірих» приладів- це міжнародна практика, щоб «задавити» таких завозчіков.